Round 1 21/09/2019 Levski Sofia 0:3 OFK Sofia
Round 2 28/09/2019 Levski Sofia 3:4 Slavia 1913 Sofia
Round 3 05/10/2019 Shampion Sofia 4:5 Levski Sofia
Round 4 12/10/2019 Levski Sofia 3:4 CSKA 1948 (Sofia)
Round 5 19/10/2019 Ares Sofia 2:1 Levski Sofia
Round 6 16/11/2019 Levski Sofia 1:2 Lavchetata Sofia
Round 7 09/11/2019 bye
Round 8 16/11/2019 Levski Sofia 2:0 Sofia Sport
Round 9 23/11/2019 Sport for all Sofia 2:6 Levski Sofia

Note:

Всички мачове се играят на мини футбол комплекс "Надежда" - терен 1 в кв.Свобода, София. Играят се 3 полувремена от по 12 минути с почивки от 5 минути между тях. Мачовете се провеждат на терени с размери 40x20 м, с врати 3х2 метра и топка номер 3 или 4. Отборите са съставени от 5 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.

Note:

На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите. На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни.