Levski Sofia - results, table, players, coaches, youth academy, season archive

Youth Academy

Football 7 - first stage, group B

Round Date Result
Round 1 22/09/2019 Levski Sofia 9:0 DIT Sport Sofia
Round 2 29/09/2019 Levski Sofia 0:2 N sport Sofia
Round 3 06/10/2019 CSKA-Sofia Sofia 1:3 Levski Sofia
Round 4 13/10/2019 Levski Sofia 13:0 Levski-Rakovski Sofia
Round 5 20/10/2019 Lokomotiv 1929 Sofia 1:4 Levski Sofia
Round 6 01/12/2019 Levski Sofia 2:1 Septemvri Sofia
Round 7 10/11/2019 Lavchetata Sofia 0:5 Levski Sofia
Round 8 17/11/2019 Levski Sofia 3:0 Atletiko Arten Sofia
Round 9 24/11/2019 Spartak 2015 Sofia 0:5 Levski Sofia

Note:

Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София. Играят се 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях. Мачовете се провеждат на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.

Standings

Team M W D L Goal difference P
1 Levski Sofia 9 8 0 1 44:5 +39 24
2 CSKA-Sofia Sofia 9 8 0 1 65:5 +60 24
3 N sport Sofia 9 7 1 1 32:9 +23 22
4 Lokomotiv 1929 Sofia 9 5 0 4 27:18 +9 15
5 Spartak 2015 Sofia 9 4 1 4 11:18 -7 13
6 Septemvri Sofia 9 3 2 4 15:19 -4 11
7 DIT Sport Sofia 9 3 2 4 11:30 -19 11
8 Lavchetata Sofia 9 2 2 5 15:21 -6 8
9 Atletiko Arten Sofia 9 1 0 8 7:29 -22 3
10 Levski-Rakovski Sofia 9 0 0 9 3:76 -73 0

Football 7 - second stage, first group

Round Date Result
Round 1 21/03/2020 Levski Sofia -:- N sport Sofia
Round 2 28/03/2020 Lokomotiv 1929 Sofia -:- Levski Sofia
Round 3 04/04/2020 Levski Sofia -:- Spartak 2015 Sofia
Round 4 11/04/2020 bye
Round 5 14/04/2020 Levski Sofia -:- Sofia Sport
Round 6 25/04/2020 Talant Sofia -:- Levski Sofia
Round 7 02/05/2020 Levski Sofia -:- Olimpia Sofia
Round 8 09/05/2020 Slavia 1913 Sofia -:- Levski Sofia
Round 9 16/05/2020 Levski Sofia -:- Metal 2002 Pernik
Round 10 23/05/2020 Levski Sofia -:- Ares Sofia
Round 11 30/05/2020 CSKA-Sofia Sofia -:- Levski Sofia

Standings

Team M W D L Goal difference P
1 Ares (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0
1 Levski (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0
1 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0
1 Metal 2002 (Pernik) - 0 0 0 0:0 0 0
1 N sport (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0
1 Olimpia FK (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0
1 Slavia 1913 (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0
1 Sofia sport (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0
1 Spartak 2015 (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0
1 Talant (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0
1 CSKA-Sofia (Sofia) - 0 0 0 0:0 0 0

source: bulgarian-football.com

Youth team U10 (Born in 2010)

Player Position Date of birth Signed for Levski
Kaloyan Bekyarov Goalkeeper 25/01/2010 from 2018
Ilian Dimitrov Goalkeeper 03/07/2010 from 2018
Aleksandar Mitev Goalkeeper 16/03/2010 from 2018
Kaloyan Borisov Defender 01/05/2010 from 2018
Aleksandar Ivanov Defender 28/07/2010 from 2018
Krum Krumov Defender 04/01/2010 from 2018
Mariyan Slavchev Defender 08/03/2010 from 2018
Simeon Slavkov Defender 24/02/2010 from 2018
Ivaylo Zhelyazkov Defender 28/05/2010 from 2018
Eduard Angelov Midfielder 10/02/2010 from 2018
Konstantin Galabov Midfielder 11/01/2010 from 2018
Radoslav Goranov Midfielder 16/07/2010 from 2018
Adriyan Milanov Midfielder 08/02/2010 from 2018
Yoan Nemchev Midfielder 22/12/2010 from 2018
Viktor Petrov Midfielder 06/10/2010 from 2018
Stefan Radilov Midfielder 23/03/2010 from 2018
Kristian Shiachki Midfielder 27/10/2010 from 2018
Aleksandar Sirakov Midfielder 19/05/2010 from 2018
Viktor Vasilev Midfielder 20/06/2010 from 2018
Nikola Vetov Midfielder 14/12/2010 from 2018
Marian Yovov Midfielder 05/06/2010 from 2018
Pol Dochev Forward 03/08/2010 from 2019
Teodor Lazarov Forward 20/03/2010 from 2018
Aleksandar Nikolov Forward 04/07/2010 from 2018
David Nikolov Forward 13/04/2010 from 2018
Aleksandar Stoilov Forward 27/01/2010 from 2018

Coach: Valter Rudolf