Levski Sofia - results, table, players, coaches, youth academy, season archive

Youth Academy

Sofia Championship

Round Date Result
Round 1 30/08/2015 Levski Sofia 4:0 Marek 1915 Dupnitsa
Round 2 06/09/2015 Pirin 2001 Blagoevgrad 3:2 Levski Sofia
Round 3 13/09/2015 Levski Sofia 12:0 Velbazhd Kyustendil
Round 4 20/09/2015 Lokomotiv 1929 Sofia 1:3 Levski Sofia
Round 5 27/09/2015 Levski Sofia 1:0 DIT Sport Sofia
Round 6 01/10/2015 Levski-Rakovski Sofia 2:4 Levski Sofia
Round 7 04/10/2015 Levski Sofia 5:0 Elit Sofia
Round 8 11/10/2015 Septemvri Sofia 1:0 Levski Sofia
Round 9 19/10/2015 Levski Sofia 5:1 FK Minyor Pernik
Round 10 26/10/2015 BM Sport Sofia 0:4 Levski Sofia
Round 11 31/10/2015 Levski Sofia 1:0 OFK Pirin Blagoevgrad
Round 12 08/11/2015 Sofia 2010 0:3 Levski Sofia
Round 13 15/11/2015 Levski Sofia 0:1 Slavia 1913 Sofia
Round 14 22/11/2015 Pirin Gotse Delchev 0:2 Levski Sofia
Round 15 29/11/2015 bye
Round 16 06/03/2016 Marek 1915 Dupnitsa 2:4 Levski Sofia
Round 17 13/03/2016 Levski Sofia 2:0 Pirin 2001 Blagoevgrad
Round 18 19/03/2016 Velbazhd Kyustendil 1:2 Levski Sofia
Round 19 17/04/2016 Levski Sofia 3:1 Lokomotiv 1929 Sofia
Round 20 03/04/2016 DIT Sport Sofia 2:2 Levski Sofia
Round 21 07/04/2016 Levski Sofia 2:2 Levski-Rakovski Sofia
Round 22 29/05/2016 Elit Sofia 0:3 Levski Sofia
Round 23 26/05/2016 Levski Sofia 0:3 Septemvri Sofia
Round 24 24/04/2016 FK Minyor Pernik 1:0 Levski Sofia
Round 25 19/05/2016 Levski Sofia 5:0 BM Sport Sofia
Round 26 08/05/2016 OFK Pirin Blagoevgrad 0:3 Levski Sofia
Round 27 12/05/2016 Levski Sofia 2:1 Sofia 2010
Round 28 15/05/2016 Slavia 1913 Sofia 0:3 Levski Sofia
Round 29 22/05/2016 Levski Sofia 3:0 Pirin Gotse Delchev
Round 30 29/05/2016 bye

Standings

Team M W D L Goal difference P
1 Levski Sofia 28 21 2 5 80:22 +58 65
2 Septemvri Sofia 28 20 1 7 62:18 +44 61
3 Marek 1915 Dupnitsa 28 17 4 7 64:32 +32 55
4 OFK Pirin Blagoevgrad 28 14 8 6 39:31 +8 50
5 Levski-Rakovski Sofia 28 13 5 10 64:39 +25 44
6 Lokomotiv 1929 Sofia 28 13 4 11 45:42 +3 43
7 DIT Sport Sofia 28 12 5 11 48:43 +5 41
8 Pirin 2001 Blagoevgrad 28 11 4 13 31:35 -4 37
9 FK Minyor Pernik 28 11 2 15 49:44 +5 35
10 Sofia 2010 28 10 5 13 43:54 -11 35
11 Pirin Gotse Delchev 28 10 1 17 32:66 -34 31
12 BM Sport Sofia 28 10 1 17 38:72 -34 31
13 Elit Sofia 28 6 5 17 35:63 -28 23
14 Velbazhd Kyustendil 28 5 3 20 29:89 -60 18
15 Slavia 1913 Sofia 28 11 2 15 43:52 -9 35

Note:

На полусезона Славия 1913 (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

BFU's Cup

Round Date Result
Preliminary round 23/09/2015 Levski Sofia 1:0 Slavia 1913 Sofia
Preliminary round 07/10/2015 Levski Sofia 2:1 Vihren Sandanski
8th-finals 16/10/2015 Shumen 1929 1:5 Levski Sofia
29/10/2015 Levski Sofia 5:1 Shumen 1929
Quarter-finals 11/11/2015 Levski Sofia 6:0 Chavdar Etropole
25/11/2015 Chavdar Etropole 0:1 Levski Sofia
Semi-finals 21/04/2016 Ludogorets 1945 Razgrad 1:1 Levski Sofia
28/04/2016 Levski Sofia 2:0 Ludogorets 1945 Razgrad
Final 03/05/2016 Lokomotiv 1926 Plovdiv 0:0 Levski Sofia

Youth team U16 (Born in 2000)

Player Position Date of birth Signed for Levski
Petar Ivanov Goalkeeper 08/02/2000 from 2014
Hristo Lalev Goalkeeper 23/01/2000 from 2012
Ivan Vasilev Goalkeeper 07/01/2000 from 2015
Tihomir Dimitrov Defender 04/02/2000 from 2012
Karim Ezedine Defender 30/07/2000 from 2012
Konstantin Ivanov Defender 03/07/2000 from 2012
Radoslav Milanov Defender 07/10/2000 from 2015
Rostislav Monev Defender 02/02/2000 from 2014
Simeon Sotirov Defender 13/11/2000 from 2010
Kristiyan Veselinov Defender 02/08/2000 from 2014
Kaloyan Yanovski Defender 29/07/2000 from 2011
Martin Dinov Midfielder 22/03/2000 from 2010
Stefan Gavrilov Midfielder 09/07/2000 from 2011
Hristofor Isaev Midfielder 03/10/2000 from 2015
Aleks Tonchev Midfielder 04/05/2000 from 2011
Petar Vutsov Midfielder 07/08/2000 from 2015
Todor Yomov Midfielder 30/04/2000 from 2010
Stanislav Angelov Forward 27/01/2000 from 2010
Preslav Borukov Forward 23/04/2000 from 2009
Viktor Iliev Forward 24/01/2000 from 2009
Nikolay Kovachev Forward 18/04/2000 from 2014
Radoslav Mihalkov Forward 28/06/2000 from 2013
Stoycho Papazov Forward 29/06/2000 from 2011
Daniel Vasilev Forward 03/04/2000 from 2014
Petar Zlatinov Forward 29/04/2000 from 2015

Coach: Vladko Shalamanov