Levski Sofia - results, table, players, coaches, youth academy, season archive

Youth Academy

Elite Group U17

Round Date Result
Round 1 02/08/2014 Levski Sofia 1:0 Nesebar
Round 2 09/08/2014 Ludogorets 1945 Razgrad 4:2 Levski Sofia
Round 3 27/08/2014 Levski Sofia 3:0 Chavdar Etropole
Round 4 31/08/2014 Lokomotiv Sofia 1:1 Levski Sofia
Round 5 03/09/2014 Levski Sofia 1:2 CSKA Sofia
Round 6 07/09/2014 Vidima-Rakovski Sevlievo 2:1 Levski Sofia
Round 7 13/09/2014 Levski Sofia 5:1 Chernomorets-Burgas Burgas
Round 8 17/09/2014 Cherno More Varna 2:0 Levski Sofia
Round 9 20/09/2014 Levski Sofia 2:0 Lokomotiv 1926 Plovdiv
Round 10 28/09/2014 Vekta Plovdiv 1:5 Levski Sofia
Round 11 03/10/2014 Levski Sofia 3:0 DIT Sport Sofia
Round 12 08/10/2014 Levski Sofia 4:0 Vereya Stara Zagora
Round 13 22/10/2014 Beroe Stara Zagora 0:2 Levski Sofia
Round 14 26/10/2014 Levski Sofia 1:3 Botev Plovdiv
Round 15 29/10/2014 Dunav 2010 Ruse 1:2 Levski Sofia
Round 16 09/11/2014 Levski Sofia 3:1 Litex Lovech
Round 17 15/11/2014 Slavia 1913 Sofia 1:1 Levski Sofia
Round 18 18/11/2014 Nesebar 0:5 Levski Sofia
Round 19 22/11/2014 Levski Sofia 7:0 Ludogorets 1945 Razgrad
Round 20 26/11/2014 Chavdar Etropole 2:3 Levski Sofia
Round 21 29/11/2014 Levski Sofia 1:0 Lokomotiv Sofia
Round 22 07/12/2014 CSKA Sofia 0:1 Levski Sofia
Round 23 14/02/2015 Levski Sofia 3:0 Vidima-Rakovski Sevlievo
Round 24 22/02/2015 Chernomorets-Burgas Burgas 0:3 Levski Sofia
Round 25 26/02/2015 Levski Sofia 1:1 Cherno More Varna
Round 26 26/03/2015 Lokomotiv 1926 Plovdiv 0:3 Levski Sofia
Round 27 14/03/2015 Levski Sofia 7:0 Vekta Plovdiv
Round 28 19/03/2015 DIT Sport Sofia 1:0 Levski Sofia
Round 29 22/03/2015 Vereya Stara Zagora 0:1 Levski Sofia
Round 30 29/03/2015 Levski Sofia 2:1 Beroe Stara Zagora
Round 31 05/04/2015 Botev Plovdiv 2:2 Levski Sofia
Round 32 08/04/2015 Levski Sofia 6:1 Dunav 2010 Ruse
Round 33 11/04/2015 Litex Lovech 1:0 Levski Sofia
Round 34 19/04/2015 Levski Sofia 2:1 Slavia 1913 Sofia

Standings

Team M W D L Goal difference P
1 DIT Sport Sofia 34 25 5 4 102:29 +73 80
2 Litex Lovech 34 24 4 6 81:25 +56 76
3 CSKA Sofia 34 23 6 5 90:29 +61 75
4 Levski Sofia 34 23 4 7 84:29 +55 73
5 Cherno More Varna 34 21 5 8 61:29 +32 68
6 Botev Plovdiv 34 20 6 8 69:27 +42 66
7 Ludogorets 1945 Razgrad 34 20 5 9 82:34 +48 65
8 Slavia 1913 Sofia 34 20 5 9 62:40 +22 65
9 Beroe Stara Zagora 34 19 6 9 58:33 +25 63
10 Lokomotiv Sofia 34 15 4 15 42:44 -2 49
11 Chernomorets-Burgas Burgas 34 9 8 17 38:61 -23 35
12 Lokomotiv 1926 Plovdiv 34 9 7 18 32:55 -23 34
13 Dunav 2010 Ruse 34 9 4 21 32:75 -43 31
14 Chavdar Etropole 34 8 3 23 33:79 -46 27
15 Vekta Plovdiv 34 5 6 23 12:86 -74 21
16 Vereya Stara Zagora 34 3 8 23 19:79 -60 17
17 Nesebar 34 3 5 26 16:83 -67 14
18 Vidima-Rakovski Sevlievo 34 4 1 29 19:95 -76 13

Note:

На полусезона (след XXII кръг) Видима-Раковски (Севлиево) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

Youth team U17 (Born in 1998)

Player Position Date of birth Signed for Levski
Pavlin Evtimov Goalkeeper 15/01/1998 from 2014
Dimitar Sheytanov Goalkeeper 15/03/1999 from 2011
Georgi Slavkov Goalkeeper 05/03/1998 from 2013
Aygyun Andreev Defender 29/03/1998 from 2014
Ivan Kalaydzhiyski Defender 09/02/1999 from 2013
Martin Kostadinov Defender 24/01/1999 from 2013
Georgi Kuzovski Defender 13/05/1998 from 2012
Georgi Nikolov Defender 05/07/1998 from 2008
Ilian Popov Defender 02/06/1998 from 2008
Dimitar Kiranov Midfielder 23/08/1998 from 2014
Stivan Slavkov Midfielder 22/05/1998 from 2014
Iliyan Stefanov Midfielder 20/09/1998 from 2008
Hristiyan Todorov Midfielder 20/10/1998 from 2013
Anton Tungarov Midfielder 15/02/1999 from 2013
Georgi Yanev Midfielder 04/01/1998 from 2008
Kaloyan Yosifov Midfielder 29/01/1998 from 2008
Aleks Borimirov Forward 13/05/1998 from 2008
Bozhidar Bozhilov Forward 26/01/1998 from 2010
Alek Dimitrov Forward 10/05/1998 from 2014
Stanislav Ivanov Forward 16/04/1999 from 2012
Atanas Kabov Forward 11/04/1999 from 2012
Ivaylo Naydenov Forward 22/03/1998 from 2014
Angel Sirakov Forward 09/03/1998 from 2008
Tsvetomir Vachev Forward 22/10/1998 from 2013
Yoan Yordanov Forward 22/06/1998 from 2014

Coach: Yordan Petkov