Levski Sofia - results, table, players, coaches, youth academy, season archive

Youth Academy

Elite Group U17

Round Date Result
Round 1 10/08/2013 Levski Sofia 3:1 Vekta Plovdiv
Round 2 17/08/2013 CSKA Sofia 2:3 Levski Sofia
Round 3 21/08/2013 Levski Sofia 0:3 Litex Lovech
Round 4 04/09/2013 Pirin 2001 Blagoevgrad 3:3 Levski Sofia
Round 5 08/09/2013 Levski Sofia 2:0 Vidima-Rakovski Sevlievo
Round 6 14/09/2013 Levski Sofia 3:0 Beroe Stara Zagora
Round 7 21/09/2013 Botev Plovdiv 1:0 Levski Sofia
Round 8 29/09/2013 Levski Sofia 2:0 Slavia 1913 Sofia
Round 9 05/10/2013 Vereya Stara Zagora 2:2 Levski Sofia
Round 10 27/10/2013 Levski Sofia 0:1 Ludogorets 1945 Razgrad
Round 11 30/10/2013 Lokomotiv 1926 Plovdiv 0:1 Levski Sofia
Round 12 02/11/2013 Levski Sofia 5:0 Chernomorets-Burgas Burgas
Round 13 09/11/2013 Montana 1921 0:1 Levski Sofia
Round 14 16/11/2013 Levski Sofia 2:2 Chavdar Etropole
Round 15 23/11/2013 Cherno More Varna 0:2 Levski Sofia
Round 16 22/02/2014 Vekta Plovdiv 0:2 Levski Sofia
Round 17 02/03/2014 Levski Sofia 2:0 CSKA Sofia
Round 18 09/03/2014 Litex Lovech 3:3 Levski Sofia
Round 19 15/03/2014 Levski Sofia 3:0 Pirin 2001 Blagoevgrad
Round 20 22/03/2014 Vidima-Rakovski Sevlievo 0:6 Levski Sofia
Round 21 29/03/2014 Beroe Stara Zagora 1:1 Levski Sofia
Round 22 05/04/2014 Levski Sofia 0:0 Botev Plovdiv
Round 23 12/04/2014 Slavia 1913 Sofia 0:4 Levski Sofia
Round 24 17/04/2014 Levski Sofia 8:1 Vereya Stara Zagora
Round 25 25/04/2014 Ludogorets 1945 Razgrad 1:0 Levski Sofia
Round 26 03/05/2014 Levski Sofia 2:1 Lokomotiv 1926 Plovdiv
Round 27 10/05/2014 Chernomorets-Burgas Burgas 2:3 Levski Sofia
Round 28 14/05/2014 Levski Sofia 8:0 Montana 1921
Round 29 17/05/2014 Chavdar Etropole 0:6 Levski Sofia
Round 30 24/05/2014 Levski Sofia 1:2 Cherno More Varna

Standings

Team M W D L Goal difference P
1 Ludogorets 1945 Razgrad 30 24 2 4 66:16 +50 74
2 Litex Lovech 30 20 8 2 82:25 +57 68
3 Botev Plovdiv 30 19 6 5 55:22 +33 63
4 Levski Sofia 30 19 6 5 78:26 +52 63
5 Cherno More Varna 30 18 5 7 61:30 +31 59
6 CSKA Sofia 30 15 7 8 42:23 +19 52
7 Vekta Plovdiv 30 15 3 12 43:43 0 48
8 Chernomorets-Burgas Burgas 30 13 5 12 42:43 -1 44
9 Beroe Stara Zagora 30 12 7 11 38:25 +13 43
10 Slavia 1913 Sofia 30 12 5 13 38:43 -5 41
11 Vereya Stara Zagora 30 9 3 18 29:66 -37 30
12 Lokomotiv 1926 Plovdiv 30 7 5 18 33:43 -10 26
13 Chavdar Etropole 30 7 3 20 29:57 -28 24
14 Vidima-Rakovski Sevlievo 30 5 5 20 24:61 -37 20
15 Montana 1921 30 4 2 24 13:98 -85 14
16 Pirin 2001 Blagoevgrad 30 4 2 24 16:68 -52 14

Note:

На 21 февруари 2014 Пирин 2001 (Благоевград) се отказва от по-нататъшно участие в първенството. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0. Пирин 2001 (Благоевград) няма право да участва в квалификации за Елитната група за един сезон.

Youth team U17 (Born in 1997)

Player Position Date of birth Signed for Levski
Stoyan Despotov Goalkeeper 20/01/1997 from 2013
Vilislav Michev Goalkeeper 27/01/1997 from 2010
Dimitar Burov Defender 31/08/1997 from 2011
Antonio Ivanov Defender 20/05/1997 from 2011
Aleksandar Klinkov Defender 03/04/1997 from 2012
Mario Mishev Defender 08/04/1997 from 2010
Georgi Mladenov Defender 26/12/1997 from 2010
Andreas Stankov Defender 05/04/1997 from 2010
Galin Tashev Defender 02/02/1997 from 2012
Teodor Todorov Defender 11/01/1997 from 2010
Stefan Alichkov Midfielder 21/01/1997 from 2010
Mario Hristov Midfielder 10/04/1997 from 2011
Bozhidar Kraev Midfielder 23/06/1997 from 2013
Angel Maksimov Midfielder 16/01/1997 from 2010
Yordan Mladenov Midfielder 26/01/1997 from 2010
Aleksandar Stoykov Midfielder 25/10/1997 from 2010
Georgi Yomov Midfielder 06/07/1997 from 2010
Kristian Lachev Forward 27/03/1997 from 2011
Dimitar Lyubenov Forward 16/04/1997 from 2012
Lionel Matados Forward 24/09/1997 from 2010
Velimir Popchev Forward 27/04/1997 from 2011
Albert Raykov Forward 18/07/1997 from 2010
Viktor Vasilev Forward 13/06/1997 from 2012

Coach: Angel Slavkov