Levski Sofia - results, table, players, coaches, youth academy, season archive

Youth Academy

Elite Group U19

Round Date Result
Round 1 02/11/2013 Levski Sofia 4:1 Beroe Stara Zagora
Round 2 20/11/2013 CSKA Sofia 0:1 Levski Sofia
Round 3 24/08/2013 Levski Sofia 2:3 Litex Lovech
Round 4 30/08/2013 Velbazhd Kyustendil 0:2 Levski Sofia
Round 5 14/09/2013 Levski Sofia 3:0 Slavia 1913 Sofia
Round 6 19/09/2013 Botev Plovdiv 0:0 Levski Sofia
Round 7 22/09/2013 Levski Sofia 2:2 Chernomorets-Burgas Burgas
Round 8 28/09/2013 Svetkavitsa 1922 Targovishte 0:4 Levski Sofia
Round 9 05/10/2013 Levski Sofia 3:2 Chavdar Etropole
Round 10 27/11/2013 Cherno More Varna 1:2 Levski Sofia
Round 11 13/10/2013 Levski Sofia 5:0 Spartak 1918 Varna
Round 12 20/10/2013 Levski Sofia 9:0 Vidima-Rakovski Sevlievo
Round 13 23/10/2013 Oskar EL Sofia 1:3 Levski Sofia
Round 14 27/10/2013 Levski Sofia 7:1 Lyubimets 2007
Round 15 23/11/2013 Pirin 2001 Blagoevgrad 1:0 Levski Sofia
Round 16 23/02/2014 Beroe Stara Zagora 0:2 Levski Sofia
Round 17 01/03/2014 Levski Sofia 4:1 CSKA Sofia
Round 18 08/03/2014 Litex Lovech 1:0 Levski Sofia
Round 19 16/03/2014 Levski Sofia 11:0 Velbazhd Kyustendil
Round 20 23/03/2014 Slavia 1913 Sofia 0:3 Levski Sofia
Round 21 26/03/2014 Levski Sofia 1:0 Botev Plovdiv
Round 22 05/04/2014 Chernomorets-Burgas Burgas 0:1 Levski Sofia
Round 23 09/04/2014 Levski Sofia 1:0 Svetkavitsa 1922 Targovishte
Round 24 12/04/2014 Chavdar Etropole 0:2 Levski Sofia
Round 25 16/04/2014 Levski Sofia 1:2 Cherno More Varna
Round 26 27/04/2014 Spartak 1918 Varna 0:5 Levski Sofia
Round 27 30/04/2014 Vidima-Rakovski Sevlievo 0:2 Levski Sofia
Round 28 04/05/2014 Levski Sofia 2:0 Oskar EL Sofia
Round 29 07/05/2014 Lyubimets 2007 1:6 Levski Sofia
Round 30 10/05/2014 Levski Sofia 3:0 Pirin 2001 Blagoevgrad

Standings

Team M W D L Goal difference P
1 Litex Lovech 30 24 2 4 109:23 +86 74
2 Levski Sofia 30 24 2 4 91:17 +74 74
3 Cherno More Varna 30 21 4 5 59:25 +34 67
4 CSKA Sofia 30 21 4 5 75:20 +55 67
5 Botev Plovdiv 30 17 6 7 63:20 +43 57
6 Beroe Stara Zagora 30 14 7 9 55:33 +22 49
7 Chernomorets-Burgas Burgas 30 13 5 12 54:44 +10 44
8 Slavia 1913 Sofia 30 13 5 12 36:33 +3 44
9 Chavdar Etropole 30 11 7 12 51:37 +14 40
10 Vidima-Rakovski Sevlievo 30 10 6 14 36:50 -14 36
11 Oskar EL Sofia 30 9 2 19 45:59 -14 29
12 Svetkavitsa 1922 Targovishte 30 7 5 18 27:67 -40 26
13 Velbazhd Kyustendil 30 6 3 21 32:97 -65 21
14 Lyubimets 2007 30 6 1 23 29:124 -95 19
15 Spartak 1918 Varna 30 5 2 23 22:89 -67 17
16 Pirin 2001 Blagoevgrad 30 8 1 21 20:66 -46 25

Note:

На 21 февруари 2014 Пирин 2001 (Благоевград) се отказва от по-нататъшно участие в първенството. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0. Пирин 2001 (Благоевград) няма право да участва в квалификации за Елитната група за един сезон.

Youth team U19 (Born in 1995)

Player Position Date of birth Signed for Levski
Mario Kolev Goalkeeper 11/04/1995 from 2008
Aleksandar Lyubenov Goalkeeper 11/02/1995 from 2008
Nikolay Angelov Defender 17/05/1995 from 2008
Lyubomir Iliev Defender 23/01/1995 from 2011
Deyan Ivanov Defender 12/04/1996 from 2011
Tsvetomir Ivanov Defender 22/01/1996 from 2009
Svetlin Kolev Defender 16/12/1995 from 2012
Viliyan Komitski Defender 27/08/1995 from 2008
Miki Orachev Defender 19/03/1996 from 2011
Angel Zahariev Defender 04/01/1995 from 2008
Nikolay Zarkov Defender 19/07/1995 from 2013
Georgi Barbov Midfielder 22/08/1995 from 2013
Yasen Deyanov Midfielder 19/04/1995 from 2013
Ivan Dyankov Midfielder 25/08/1996 from 2013
SamiEl Dzhamal Midfielder 23/08/1995 from 2008
Hristofor Hubchev Midfielder 24/11/1995 from 2008
Ivaylo Ivanov Midfielder 22/08/1995 from 2008
Kristiyan Ivanov Midfielder 01/09/1995 from 2008
Martin Sandov Midfielder 31/07/1995 from 2012
Kristofar Dimitrov Forward 01/02/1995 from 2008
Iliyan Georgiev Forward 10/06/1995 from 2013
Eray Karadaya Forward 19/05/1995 from 2008
Vladislav Misyak Forward 15/07/1995 from 2008
Stivan Petkov Forward 07/05/1995 from 2008

Coach: Georgi Todorov