Levski Sofia - results, table, players, coaches, youth academy, season archive

Youth Academy

Elite Group U19

Round Date Result
Round 1 19/08/2012 Botev Vratsa 1:3 Levski Sofia
Round 2 25/08/2012 Levski Sofia 1:0 Chavdar Etropole
Round 3 01/09/2012 Velbazhd Kyustendil 2:0 Levski Sofia
Round 4 09/09/2012 Levski Sofia 10:0 Lyubimets 2007
Round 5 16/09/2012 CSKA Sofia 2:2 Levski Sofia
Round 6 22/09/2012 Levski Sofia 6:1 Spartak 1918 Varna
Round 7 29/09/2012 Chernomorets-Burgas Burgas 6:0 Levski Sofia
Round 8 07/10/2012 Levski Sofia 8:1 Vidima-Rakovski Sevlievo
Round 9 14/10/2012 bye
Round 10 21/10/2012 Levski Sofia 1:0 Cherno More Varna
Round 11 01/12/2012 Botev Plovdiv 2:0 Levski Sofia
Round 12 05/12/2012 Levski Sofia 4:0 Pirin 2001 Blagoevgrad
Round 13 11/11/2012 Litex Lovech 2:1 Levski Sofia
Round 14 18/11/2012 Lokomotiv Sofia 0:3 Levski Sofia
Round 15 09/12/2012 Levski Sofia 4:0 Slavia 1913 Sofia
Round 16 02/03/2013 Levski Sofia 7:0 Botev Vratsa
Round 17 09/03/2013 Chavdar Etropole 1:5 Levski Sofia
Round 18 20/03/2013 Levski Sofia 8:0 Velbazhd Kyustendil
Round 19 24/03/2013 Lyubimets 2007 0:1 Levski Sofia
Round 20 31/03/2013 Levski Sofia 2:1 CSKA Sofia
Round 21 06/04/2013 Spartak 1918 Varna 1:2 Levski Sofia
Round 22 14/04/2013 Levski Sofia 2:1 Chernomorets-Burgas Burgas
Round 23 20/04/2013 Vidima-Rakovski Sevlievo 1:3 Levski Sofia
Round 24 27/04/2013 bye
Round 25 03/05/2013 Cherno More Varna 3:1 Levski Sofia
Round 26 14/05/2013 Levski Sofia 2:0 Botev Plovdiv
Round 27 19/05/2013 Pirin 2001 Blagoevgrad 0:3 Levski Sofia
Round 28 23/05/2013 Levski Sofia 1:2 Litex Lovech
Round 29 15/06/2013 Levski Sofia 4:0 Lokomotiv Sofia
Round 30 19/06/2013 Slavia 1913 Sofia 2:2 Levski Sofia

Standings

Team M W D L Goal difference P
1 Litex Lovech 28 21 5 2 84:20 +64 68
2 Cherno More Varna 28 20 3 5 70:29 +41 63
3 Levski Sofia 28 20 2 6 86:29 +57 62
4 Botev Plovdiv 28 15 6 7 53:32 +21 51
5 Chernomorets-Burgas Burgas 28 15 5 8 65:25 +40 50
6 CSKA Sofia 28 15 5 8 70:44 +26 50
7 Pirin 2001 Blagoevgrad 28 12 7 9 41:36 +5 43
8 Slavia 1913 Sofia 28 10 9 9 49:42 +7 39
9 Chavdar Etropole 28 10 8 10 49:42 +7 38
10 Vidima-Rakovski Sevlievo 28 9 6 13 51:64 -13 33
11 Spartak 1918 Varna 28 9 1 18 34:78 -44 28
12 Velbazhd Kyustendil 28 5 4 19 29:74 -45 19
13 Lyubimets 2007 28 6 1 21 25:98 -73 19
14 Botev Vratsa 28 4 5 19 29:80 -51 17
15 Lokomotiv Sofia 28 4 3 21 21:63 -42 15
-- Spartak 1919 Pleven - - - - -:- - -

Note:

Спартак 1919 (Плевен) е изваден от рупата заради симулативна игра в мачовете на отбора от началото на сезона с решение на ДК към БФС от 14 септември 2012 г., след като тя е сезирана от Комисията за етика и феърплей и Комисията по детско-юношески футбол на БФС. Резултатите на отбора до този момент се анулират, а противниците му по програма до края на сезона почиват.

Youth team U19 (Born in 1994)

Player Position Date of birth Signed for Levski
Dimitar Boychev Goalkeeper 20/04/1994 from 2003
Aleksandar Lyubenov Goalkeeper 11/02/1995 from 2008
Lyubomir Iliev Defender 23/01/1995 from 2011
Stanislav Marinov Defender 24/06/1994 from 2009
Miki Orachev Defender 19/03/1996 from 2011
Georgi Peychev Defender 17/12/1994 from 2003
Georgi Stoichkov Defender 27/05/1994 from 2007
Nikola Stoyanov Defender 19/10/1994 from 2006
Ahmed Daglov Midfielder 07/12/1994 from 2007
Valentin Dobrevski Midfielder 09/03/1994 from 2006
Georgi Hristov Midfielder 10/06/1994 from 2012
Hristofor Hubchev Midfielder 24/11/1995 from 2008
Mihael Kisyov Midfielder 03/02/1994 from 2007
Hristo Popadiyn Midfielder 06/01/1994 from 2004
Borislav Tsonev Midfielder 29/04/1995 from 2009
Radoslav Tsonev Midfielder 29/04/1995 from 2009
Antonio Vutov Midfielder 06/06/1996 from 2009
Domenik Avramov Forward 09/02/1993 from 2006
Tsvetelin Chunchukov Forward 26/12/1994 from 2011
Kristiyan Dimitrov Forward 16/03/1994 from 2007
Plamen Iliev Forward 04/02/1994 from 2008
Vladislav Misyak Forward 15/07/1995 from 2008
Stivan Petkov Forward 07/05/1995 from 2008

Coach: Vladko Shalamanov